Produkty

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnorodnych rozwiązań inżynierskich. Każdy projekt i obiekt są dla nas wyjątkowe. Jeśli możemy zaoferować Ci pomoc w doborze odpowiedniego produktu, napisz do nas na adres info@rearma.pl

Rury i konstrukcje z blach falistych

Rury spiralnie nawijane wykonane z taśm stalowych oraz stalowe konstrukcje z blach falistych to konstrukcje podatne, które przejmują obciążenia i przenoszą je na grunt otaczający konstrukcję. W zawiązku z tym nośność konstrukcji zależy nie tylko od geometrii fali i parametrów stali, ale także od właściwości fizyko-mechanicznych gruntu. W literaturze tego typu konstrukcje nazywane są również mostami kompozytowymi stalowo-gruntowymi, a rozpietości możliwe do osiągnięcia z ich udziałem mogą sięgać ponad 30 metrów.

Przeczytaj więcej

Zbiorniki retencyjne i przeciwpożarowe

Zbiorniki stalowe ze spiralnie nawijanych blach falistych NovaCor są doskonałą alternatywą dla podobnych produktów dostępnych dotychczas na rynku. Zbiorniki NovaCor mogą być wykorzystywane w różnych celach: akumulacji opadów, regulacji przepływu, a w szczególnych przypadkach - gromadzenia ścieków bytowych, separacji ropopochodnych, kumulowania wody służącej do gaszenia pożarów.

Przeczytaj więcej

Materiały geosyntetyczne

Materiały geosyntetyczne to wyroby z włókien syntetycznych, naturalnych lub ich kompozytów, które powstają z różnych surowców i charakteryzują się niezwykle szerokimi możliwościami zastosowania zarówno w budownictwie lądowym jak i wodnym. Są one przeznaczone do współpracy z gruntem, a ich celem jest poprawa właściwości mechanicznych i/lub hydraulicznych gruntów a przez to zapewnienie wymaganej nośności i stateczności obiektu budowlanego. Zastosowanie materiałów geosyntetycznych pozwala ograniczać ilości prac ziemnych, a tym samym znacznie zmniejszyć ilość CO2 uwalnianego do atmosfery.

Przeczytaj więcej

Konstrukcje oporowe

Konstrukcje oporowe to budowle inżynierskie zaprojektowane tak, aby przenosić poziome parcia gruntu pochodzące od wysokiego nasypu oraz obciążeń zmiennych - od pojazdów poruszających się na wyższej jego części. Stosuje się masywne konstrukcje oporowe z gabionów lub ściany oporowe z gruntu zbrojonego (MSEW-Mechanically Stabilized Earth Wall) z różnymi wariantami wykonania elewacji (zielone czyli bio, z siatek stalowych, z drobnowymiarowych bloczków betonowych lub wielkowymiarowych paneli betonowych). Ściany oporowe z gruntu zbrojonego mogą być niezwykle wysokie i jednocześnie być w stanie przenosić wyjątkowo duże obciążenia, zapewniając konstrukcji niezbędną nośność i stateczność. Cechuje je wysoka trwałość. Są umierkowanie  wrażliwe na nierównomierne osiadania podłoża. Zastosowanie tego typu konstrukcji oporowych pozwala na uniknięcie dużych prac betoniarskich, zbrojarskich czy też sezonowości robót redukując w ten sposób znacznie koszty wykonania, a jednocześnie pozwalają na znaczne ograniczenie ilości CO2 emitowanego do atmosfery.

Przeczytaj więcej

Sieci Wod-Kan

Systemy zewnętrznych sieci wodno kanalizacyjnych przeznaczonych do gromadzenia i/lub odprowadzania wód opadowych. Składają się one z rur z tworzywa sztucznego (PVC, PP lub PE), studni, pokryw lub rusztów żeliwnych. Systemy te mają za zadanie zbierać wodę deszczową z różnych powierzchni takich jak dachy, place, drogi, ulice i odprowadzać ją do właściwego kolektora deszczowego.
Oprócz swojej podstawowej funkcji związanej z bezpiecznym i kontrolowanym odprowadzeniem wód opadowych mogą być z powodzeniem wykorzystywane do gromadzenia wód (retencja)
Materiały z których są wykonane czynią je: efektywnymi w transporcie, łatwymi w montażu, odpornymi na korozję ale również cechującymi się długą żywotnością.

Przeczytaj więcej

O ReArma

Jesteśmy młodą firmą inżynierską, którą tworzy doświadczony zespół fachowców. Doskonałe rozwiązania, innowacyjne pomysły — to właśnie my.

Nasze potwierdzone kompetencje techniczne pozwalają na realizację najróżniejszych projektów: od tych najprostszych po te najbardziej skomplikowane. Zapomnij o sztampowych rozwiązaniach.

"If there's a way, we will find it. If not, we will build a bridge.

Każdy projekt i obiekt są dla nas wyjątkowe. Jeśli możemy zaoferować Ci pomoc w doborze odpowiedniego produktu, napisz do nas na info@rearma.pl

Adres:

ul. Geodetów 1
64-100 Leszno
woj. wielkopolskie

Dane Firmy:

ReArma Polska Sp. z o.o.
NIP: 525-296-24-51
Region: 525710703
KRS: 0001044309
info@rearma.pl


Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.